hakkimizda

Hakkimizda

Teknik İş Anahtar senelerdir Adıyaman’da mesleki deneyim ve bilgisiyle uzmanlaşmış, Sektör bazında kaliteli hizmet vermeyi , dürüstlüğü, müşteri odaklı anlayışı ilke edinmiştir.

Amacımız “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ile “Güvenilir” ve “Sağlam” bir şekilde ürün ve hizmet yelpazemizle, müşterilerimizle uzun vadeli verimli ilişkiler kurmak ana prensibimizidir.

Çilingir Hizmetleri 
Evinizde, işyerinizde veya arabanızda meydana gelen her türlü anahtar kırılması kapı kilitlerinin bozulması veya çalışmaması, kapının arkasında anahtar kalması gibi durumlarda çilingirlik hizmetlerimiz için bizi güvenle arayabilirsiniz.
Elektronik kilit ve Güvenlik Sistemleri 
Elektronik anahtar yapılır. Ev ve ofislerinizde kartlı, şifreli geçiş sistemleri yapılır.
Kapılara emniyet kilit montajı ve kapı güvenlik sistemleri
Kapınızın tek kilidi olduğu durumlarda güvenliğinizin artırılması için ek olarak emniyet kilidi ve köşebent desteği sağlanır. Ek olarak istenirse kapı emniyet kelepçesi, kapı gözü, kapı zinciri gibi ek emniyet sistemleri uygulanır.
Master sistem anahtarlarının yapımı 
Evinizin, işlerinizin veya villanızın anahtarlarının tek bir anahtar ile açılmasını sağlıyoruz. Bu hizmetin asıl amacı; anahtar kalabalığından kurtulmak için pratik bir çözüm sağlamaktır.
Kapı pompaları ve hidrolikleri satış servisleri 
Apartman dış kapıları ve iş yerlerinin giriş kapılarında kapının üzerine monte edilen bir hidrolik kurmalı yay sistemidir. Kapı pompalarının veya hidroliklerinin arızalanması veya ayarının bozulması durumunda bu hizmetimizi vermekteyiz.



+35 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.